1/8 FINAŁU PUCHARU ZPRP MŁODZICZEK

Obie nasze drużyny w ten weekend nie zdołały awansować do ćwierćfinału Pucharu ZPRP Młodziczek
Energa AZS Politechnika Koszalin mierzyła się w turnieju w Legnicy, gdzie zagrała  przeciwko SPR Gdynia, EUCO-UKS Dziewiątka Legnica i SKS Kusy I Kraków. Koszalinianki przegrały wszystkie mecze i zajmując czwarte miejsce w grupie zakończyły rywalizację na 1/8 finału.
W turnieju w Wilczyskach rywalizował drugi z naszych przedstawicieli MKS CKS-SMS. Szczecinianki do ostatniego meczu walczyły o awans ostatecznie jednak z bilansem 1 zwycięstwo i 2 porażki odpadły z dalszej rywalizacji.

Wyniki spotkań poniżej:

GRUPA I (Legnica)
SPR Gdynia - Energa AZS Politechnika Koszalińska I 31:22 (18:9)
Energa AZS:
Martyna Hryniewicz 8, Szylińska 5, Mroczkowska 4, Mazurek 3, Maja Hryniewicz 1, Jura 1, Budynek, Janiec, Kołodziejska, Kondzielewska, Szczepanik, Szura, Telega.
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica - SKS Kusy I Kraków 24:22 (10:13)
SKS Kusy I Kraków - SPR Gdynia 23:24 (11:13)
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica - Energa AZS Politechnika Koszalińska I  29:17 (10:8)
Energa AZS:
Martyna Hryniewicz 4, Mroczkowska 4, Budynek 2, Maja Hryniewicz 2, Mazurek 2, Jura 1, Szylińska 1, Telega 1, Adamkiewicz, Janiec, Kołodziejska, Kondzielewska, Szczepanik, Szura, Żytczak.
Energa AZS Politechnika Koszalińska I - SKS Kusy I Kraków 21:24 (11:11)
Energa AZS:
Mroczkowska 7, Szylińska 5, Janiec 5, Mazurek 3, Telega 1, Budynek, Maja Hryniewicz, Martyna Hryniewicz, Jura, Kołodziejska, Kondzielewska, Szczepanik.
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica - SPR Gdynia 32:25 (16:9)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
2. SPR Gdynia
3. SKS Kusy I Kraków
4. Energa AZS Politechnika Koszalińska I

GRUPA L (Wilczyska)
MKS CKS-SMS SZCZECIN - MTS Kwidzyn 22:24 (13:15)
MKS CKS-SMS
: Perkowska 7, Koconowska 4, Opara 4, Ogrodnik 3, Trocka 2, Fidecka 1, Włodarczyk 1, Białkowska, Borkowska, Onifaciuk.
UKS Sęp Wilczyska - UKS Nowa Karczma 26:20 (15:8)
UKS Nowa Karczma - MKS CKS-SMS SZCZECIN 20:23 (11:10)
MKS CKS-SMS:
Perkowska 10, Ogrodnik 5, Fidecka 3, Koconowska 3, Opara 2, Białkowska, Borkowska, Onifaciuk, Trocka, Włodarczyk.
UKS Sęp Wilczyska - MTS Kwidzyn 23:30 (11:14)
12.05 (niedziela)
MTS Kwidzyn - UKS Nowa Karczma 27:33 (10:14)
UKS Sęp Wilczyska - MKS CKS-SMS SZCZECIN 28:27 (17:9)
MKS CKS-SMS:
Perkowska 10, Ogrodnik 5, Opara 3, Koconowska 2, Onifaciuk 2, Trocka 2, Włodarczyk 2, Fidecka 1, Białkowska.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. MTS Kwidzyn
2. UKS Sęp Wilczyska
3. MKS CKS-SMS Szczecin
4. UKS Nowa Karczma