5 dni do Mistrzostw o PUCHAR ZZPR CHŁOPCÓW KLAS 5

Już w niedzielę 24 marca pierwszy turniej finałowy Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego o Puchar ZZPR w kategorii chłopców klas 5.

Przypomnijmy, że rozgrywki te to nowa inicjatywa Zarządu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Ręcznej, mająca na celu promocję szczypiorniaka w Szkołach Podstawowych. W tegorocznej debiutanckiej edycji do rozgrywek zgłosiło się 55 drużyn dziewcząt i chłopców, które rywalizować będą w kategorii klas 4,5,6,7.

Przed nami turniej, w którym poznamy pierwszych mistrzów Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii chłopców klas 5. W imprezie, która odbędzie się w Baniach w sali sportowej Szkoły Podstawowej w niedzielę 24. marca zagrają drużyny SP 23 CKS SMS Szczecin, KU AZS POLITECHNIKA Koszalińska, DRAWIANKA  Drawno i gospodarze UKS OLIMPIA Banie/KPR Gryfino. Terminarz rozgrywek zamieścimy niebawem!

Zapraszamy do kibicowania na żywo w niedzielę w Baniach! A po imprezie zapraszamy do odwiedzenia naszych serwisów, w których zamieścimy obszerną relację  z tego wydarzenia!

Zdjęcia: