W miniony poniedziałek odbyło się czwarte w tej kadencji posiedzenie Zarządu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Ręcznej.

We wtorek, 6 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie podpisana została umowa o utworzeniu w Nowogardzie pierwszej klasy spo

Kursokonferencja trenersk...

Już tylko kilka dni pozostało na zgłoszenie swojego udziału w kursokonferencji trenerskiej.

05-08
PGNiG Summer Superliga: P...

Na plaży w Darłowie szczypiornistki z Piotrkowa pokonały w finale mistrzostw Polski Pyrki Poznań, natomiast ich koledzy ulegli

03-08
Oldi Szczecin w Turynie

Pod koniec lipca w Turynie odbyły się European Masters Games.

03-08
Harmonogram finałów w Dar...

Już dziś i jutro Darłowo zamieni się w stolicę piłki ręcznej plażowej.

29-07
Finały Mistrzostw Polski...

Zapraszamy na Finały Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej w kategorii kobiet i mężczyzn, które odbędą się w dniach 2-4 s

21-07
Turniej w Policach dla Du...

Od piątku do niedzieli w Policach odbywał się Międzynarodowy Turniej z udziałem reprezentacji Polski U18.

21-07
ME U-19: Biało-Czerwone w...

Reprezentacja Polski kobiet do lat 19 wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Europy U-19.

18-07
ME U-19: Polki w półfinal...

Reprezentacja Polski do lat 19 w składzie z trzema zawodniczkami MKS Kusy Szczecin awansowała do półfinału Mistrzostw Europy.