Handballowy Fun w Koszalinie!

Blisko 200 zawodniczek i zawodników z roczników 2006 i 2007 weźmie udział w Turnieju piłki ręcznej o Puchar Rektora Politechniki Koszalińskiej „Hanballowy Fun” , który rozpocznie się już w najbliższy piątek 13 września.

Udział wezmą m.in. drużyny: SP23 Płock, Energetyk Gryfino,  Lider Sławno, Sparta Oborniki Wielkopolskie, KU AZS Politechnika Koszalińska, SP23 Koszalin, SP18 Koszalin UKS Jedność, SP7 Koszalin oraz SP 17 Koszalin.
Mecze turniejowe rozpoczną się o godzinie 9.30 w najbliższy piątek w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich, z kolei na godzinę 16.00 zaplanowano oficjalne otwarcie turnieju. Drugi dzień zmagań 14 września, rozpoczną mecze od godziny 9.00 na Hali Widowiskowo -Sportowej a w przypadku sprzyjających warunków pogodowych, również na boisku do piłki ręcznej plażowej przy Hali Politechniki Koszalińskiej przy ul. Racławickiej.
Finałowe rozgrywki zaplanowane są na niedzielę. Mecze będę rozgrywane na Hali Politechniki Koszalińskiej przy ul. Racławickiej oraz na mieszczącym się obok boisku do piłki ręcznej plażowej ( przy odpowiednich warunkach pogodowych). Start niedzielnych meczów planowany jest na godzinę 8.00 a ok 13.00 oficjalne zakończenie turnieju i wręczenie nagród.
Uczestnicy zakwaterowani zostaną u partnera turnieju - Holiday Camping Resort w Łazach, gdzie m.in. w sobotni wieczór zapanowano integracyjną dyskotekę dla jej uczestników.
Patronat honorowy turnieju objął Związek Piłki Ręcznej w Polsce „zRręcznie kręcimy na piasku”.