Intensywny weekend w handballu

W miniony weekend oprócz finału Mistrzostw Województwa o Puchar ZZPR odbyły się jeszcze inne duże imprezy z udziałem drużyn z naszego okręgu.

Mistrzostwa Polski Masters

W miniony weekend w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w piłce ręcznej. Szczecin reprezentowały trzy drużyny. W kategorii kobiet +33 Pogoń Szczecin Masters oraz w kategorii mężczyzn dwa zespoły w kategoriach +35 i +50.

U kobiet do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów, podzielonych na dwie grupy. U mężczyzn w kategorii +35 rywalizowało aż 25 zespołów, a w kategorii+50 grało 8 drużyn.

Pomimo dobrej gry, żaden z naszych zespołów nie wszedł do finałowej czwórki.

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Dąbiu

Od piątku do niedzieli na plaży w Szczecinie Dąbiu trwały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej HurtoStal 2 w kategoriach młodziczek, młodzików, juniorek młodszych i juniorów.

W kategorii młodziczek triumfował zespół Gimnazjum nr 11 ze Szczecina, w kategorii młodzików UMKS Dąbie, w kategorii juniorek młodszych MKS Sambor Tczew i w kategorii junior MKS Mazur Sierpc. W trzydniowych zmaganiach udział wzięło 47 drużyn. Kolejność końcowa na załączonych grafikach.

 

Turniej w Mielnie

W Mielnie przez trzy dni odbywał się z kolei XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej chłopców klas 5. Impreza zakończyła się sukcesem szczypiornistów Gwardii Koszalin oraz MKS Kusy !! Pierwsze miejsce zajął zespół Iskry Bydgoszcz przed Gwardią Koszalin i MKS Kusy Szczecin. Na dalszych miejscach uplasowały się zespoły z Brodnicy, Gdańska i Konina. W turnieju wzięło udział łącznie 14 zespołów. Zespoły oprócz rywalizacji sportowej skorzystały z uroków Mielna i przepięknej plaży.

FOTORELACJA Z WYDARZEŃ PONIŻEJ

 

Zdjęcia: