Młodziczki

Terminarz

Kolejka 1

05/01/2019 - 09:30

KMA-1
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska

05/01/2019 - 10:00

KMA-2
MKS KUSY I Szczecin - MKS KUSY II Szczecin

05/01/2019 - 10:30

KMA-3
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - MKS CKS SMS Szczecin

05/01/2019 - 11:00

KMA-4
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - MKS KUSY II Szczecin

05/01/2019 - 11:30

KMA-5
MKS CKS SMS Szczecin - MKS KUSY I Szczecin

05/01/2019 - 12:00

KMA-6
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - MKS KUSY II Szczecin

05/01/2019 - 12:30

KMA-7
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - MKS CKS SMS Szczecin

05/01/2019 - 13:00

KMA-8
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - MKS KUSY I Szczecin

05/01/2019 - 13:30

KMA-9
MKS KUSY II Szczecin - MKS CKS SMS Szczecin

05/01/2019 - 14:00

KMA-10
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - MKS KUSY I Szczecin
Kolejka 2

05/01/2019 - 11:00

KMB-1
MKS KUSY III Szczecin - MKS KUSY IV Szczecin

05/01/2019 - 11:30

KMB-2
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska

05/01/2019 - 12:00

KMB-3
MKS KUSY III Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska

05/01/2019 - 12:30

KMB-4
MKS KUSY IV Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska

05/01/2019 - 13:00

KMB-5
MKS KUSY III Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska

05/01/2019 - 13:30

KMB-6
MKS KUSY IV Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska
Kolejka 3

19/01/2019 - 10:00

KMA-11
MKS KUSY I Szczecin - MKS KUSY II Szczecin

19/01/2019 - 10:30

KMA-12
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska

19/01/2019 - 11:00

KMA-13
MKS KUSY II Szczecin - MKS CKS SMS Szczecin

19/01/2019 - 11:30

KMA-14
MKS KUSY I Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska

19/01/2019 - 12:00

KMA-15
MKS CKS SMS Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

19/01/2019 - 12:30

KMA-16
MKS KUSY II Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska

19/01/2019 - 13:00

KMA-17
MKS KUSY I Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

19/01/2019 - 13:30

KMA-18
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - MKS CKS SMS Szczecin

19/01/2019 - 14:00

KMA-19
MKS KUSY II Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

19/01/2019 - 14:30

KMA-20
MKS KUSY I Szczecin - MKS CKS SMS Szczecin
Kolejka 4

19/01/2019 - 11:00

KMB-7
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska

19/01/2019 - 11:30

KMB-8
MKS KUSY III Szczecin - MKS KUSY IV Szczecin

19/01/2019 - 12:00

KMB-9
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - MKS KUSY III Szczecin

19/01/2019 - 12:30

KMB-10
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - MKS KUSY IV Szczecin

19/01/2019 - 13:00

KMB-11
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - MKS KUSY IV Szczecin

19/01/2019 - 13:30

KMB-12
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - MKS KUSY III Szczecin
Kolejka 5

16/02/2019 - 11:00

KMB-13
MKS KUSY IV Szczecin - MKS KUSY III Szczecin

16/02/2019 - 11:30

KMB-14
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska

16/02/2019 - 12:00

KMB-15
MKS KUSY IV Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska

16/02/2019 - 12:30

KMB-16
MKS KUSY III Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska

16/02/2019 - 13:00

KMB-17
MKS KUSY IV Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska

16/02/2019 - 13:30

KMB-18
MKS KUSY III Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska
Kolejka 6

24/02/2019 - 10:00

KMA-21
MKS CKS SMS Szczecin - MKS KUSY II Szczecin

24/02/2019 - 10:30

KMA-22
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

24/02/2019 - 11:00

KMA-23
MKS KUSY I Szczecin - MKS KUSY II Szczecin

24/02/2019 - 11:30

KMA-24
MKS CKS SMS Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

24/02/2019 - 12:00

KMA-25
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - MKS KUSY I Szczecin

24/02/2019 - 12:30

KMA-26
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - MKS KUSY II Szczecin

24/02/2019 - 13:00

KMA-27
MKS CKS SMS Szczecin - MKS KUSY I Szczecin

24/02/2019 - 13:30

KMA-28
MKS KUSY II Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska

24/02/2019 - 14:00

KMA-29
MKS KUSY I Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

24/02/2019 - 14:30

KMA-30
MKS CKS SMS Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska
Kolejka 7

23/02/2019 - 11:00

KMB-19
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska

23/02/2019 - 11:30

KMB-20
MKS KUSY IV Szczecin - MKS KUSY III Szczecin

23/02/2019 - 12:00

KMB-21
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - MKS KUSY IV Szczecin

23/02/2019 - 12:30

KMB-22
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - MKS KUSY III Szczecin

23/02/2019 - 13:00

KMB-23
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - MKS KUSY III Szczecin

23/02/2019 - 13:30

KMB-24
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - MKS KUSY IV Szczecin
Kolejka 8

27/02/2019 - 14:15

KMAF-1
MKS KUSY Szczecin - MKS CKS SMS Szczecin
Kolejka 9

10/03/2019 - 13:15

KMAF-2
MKS CKS SMS Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA Koszal.
Kolejka 10

15/03/2019 - 16:15

KMAF-3
ENERGA AZS POLITECHNIKA Koszal. - MKS KUSY Szczecin
Kolejka 11

19/03/2019 - 14:30

KMAF-4
MKS CKS SMS Szczecin - MKS KUSY Szczecin
Kolejka 12

24/03/2019 - 11:00

KMAF-5
ENERGA AZS POLITECHNIKA Koszal. - MKS CKS SMS Szczecin
Kolejka 13

27/03/2019 - 14:30

KMAF-6
MKS KUSY Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA Koszal.

Wyniki

Kolejka 1

05/01/2019 - 14:00

KMA-10
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - MKS KUSY I Szczecin
10 - 10
PROTOKÓŁ

05/01/2019 - 13:30

KMA-9
MKS KUSY II Szczecin - MKS CKS SMS Szczecin
15 - 10
PROTOKÓŁ

05/01/2019 - 13:00

KMA-8
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - MKS KUSY I Szczecin
10 - 11
PROTOKÓŁ

05/01/2019 - 12:30

KMA-7
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - MKS CKS SMS Szczecin

05/01/2019 - 12:00

KMA-6
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - MKS KUSY II Szczecin

05/01/2019 - 11:30

KMA-5
MKS CKS SMS Szczecin - MKS KUSY I Szczecin

05/01/2019 - 11:00

KMA-4
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - MKS KUSY II Szczecin

05/01/2019 - 10:30

KMA-3
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - MKS CKS SMS Szczecin

05/01/2019 - 10:00

KMA-2
MKS KUSY I Szczecin - MKS KUSY II Szczecin
16 - 10
PROTOKÓŁ

05/01/2019 - 09:30

KMA-1
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska
Kolejka 2

05/01/2019 - 13:30

KMB-6
MKS KUSY IV Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska

05/01/2019 - 13:00

KMB-5
MKS KUSY III Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska

05/01/2019 - 12:30

KMB-4
MKS KUSY IV Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska

05/01/2019 - 12:00

KMB-3
MKS KUSY III Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska

05/01/2019 - 11:30

KMB-2
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska

05/01/2019 - 11:00

KMB-1
MKS KUSY III Szczecin - MKS KUSY IV Szczecin
Kolejka 3

19/01/2019 - 14:30

KMA-20
MKS KUSY I Szczecin - MKS CKS SMS Szczecin

19/01/2019 - 14:00

KMA-19
MKS KUSY II Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

19/01/2019 - 13:30

KMA-18
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - MKS CKS SMS Szczecin

19/01/2019 - 13:00

KMA-17
MKS KUSY I Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

19/01/2019 - 12:30

KMA-16
MKS KUSY II Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska

19/01/2019 - 12:00

KMA-15
MKS CKS SMS Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

19/01/2019 - 11:30

KMA-14
MKS KUSY I Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska
15 - 12
PROTOKÓŁ

19/01/2019 - 11:00

KMA-13
MKS KUSY II Szczecin - MKS CKS SMS Szczecin

19/01/2019 - 10:30

KMA-12
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska

19/01/2019 - 10:00

KMA-11
MKS KUSY I Szczecin - MKS KUSY II Szczecin
Kolejka 4

19/01/2019 - 13:30

KMB-12
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - MKS KUSY III Szczecin

19/01/2019 - 13:00

KMB-11
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - MKS KUSY IV Szczecin

19/01/2019 - 12:30

KMB-10
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - MKS KUSY IV Szczecin

19/01/2019 - 12:00

KMB-9
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - MKS KUSY III Szczecin
12 - 11
PROTOKÓŁ

19/01/2019 - 11:30

KMB-8
MKS KUSY III Szczecin - MKS KUSY IV Szczecin

19/01/2019 - 11:00

KMB-7
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska
Kolejka 5

16/02/2019 - 13:30

KMB-18
MKS KUSY III Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska

16/02/2019 - 13:00

KMB-17
MKS KUSY IV Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska
10 - 11
PROTOKÓŁ

16/02/2019 - 12:30

KMB-16
MKS KUSY III Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska

16/02/2019 - 12:00

KMB-15
MKS KUSY IV Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska

16/02/2019 - 11:30

KMB-14
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska

16/02/2019 - 11:00

KMB-13
MKS KUSY IV Szczecin - MKS KUSY III Szczecin
Kolejka 6

24/02/2019 - 14:30

KMA-30
MKS CKS SMS Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska
12 - 12
PROTOKÓŁ

24/02/2019 - 14:00

KMA-29
MKS KUSY I Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska
11 - 13
PROTOKÓŁ

24/02/2019 - 13:30

KMA-28
MKS KUSY II Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska
11 - 12
PROTOKÓŁ

24/02/2019 - 13:00

KMA-27
MKS CKS SMS Szczecin - MKS KUSY I Szczecin
12 - 11
PROTOKÓŁ

24/02/2019 - 12:30

KMA-26
ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska - MKS KUSY II Szczecin

24/02/2019 - 12:00

KMA-25
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - MKS KUSY I Szczecin
12 - 13
PROTOKÓŁ

24/02/2019 - 11:30

KMA-24
MKS CKS SMS Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska

24/02/2019 - 11:00

KMA-23
MKS KUSY I Szczecin - MKS KUSY II Szczecin
13 - 16
PROTOKÓŁ

24/02/2019 - 10:30

KMA-22
ENERGA AZS POLITECHNIKA II Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA I Koszalińska
14 - 13
PROTOKÓŁ

24/02/2019 - 10:00

KMA-21
MKS CKS SMS Szczecin - MKS KUSY II Szczecin
13 - 13
PROTOKÓŁ
Kolejka 7

23/02/2019 - 13:30

KMB-24
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - MKS KUSY IV Szczecin
16 - 11
PROTOKÓŁ

23/02/2019 - 13:00

KMB-23
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - MKS KUSY III Szczecin

23/02/2019 - 12:30

KMB-22
ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska - MKS KUSY III Szczecin
12 - 12
PROTOKÓŁ

23/02/2019 - 12:00

KMB-21
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - MKS KUSY IV Szczecin

23/02/2019 - 11:30

KMB-20
MKS KUSY IV Szczecin - MKS KUSY III Szczecin

23/02/2019 - 11:00

KMB-19
ENERGA AZS POLITECHNIKA IV Koszalińska - ENERGA AZS POLITECHNIKA III Koszalińska
Kolejka 8

27/02/2019 - 14:15

KMAF-1
MKS KUSY Szczecin - MKS CKS SMS Szczecin
23 - 24
PROTOKÓŁ
Kolejka 9

10/03/2019 - 13:15

KMAF-2
MKS CKS SMS Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA Koszal.
26 - 23
PROTOKÓŁ
Kolejka 10

15/03/2019 - 16:15

KMAF-3
ENERGA AZS POLITECHNIKA Koszal. - MKS KUSY Szczecin
20 - 21
PROTOKÓŁ
Kolejka 11

19/03/2019 - 14:30

KMAF-4
MKS CKS SMS Szczecin - MKS KUSY Szczecin
28 - 21
PROTOKÓŁ
Kolejka 12

24/03/2019 - 11:00

KMAF-5
ENERGA AZS POLITECHNIKA Koszal. - MKS CKS SMS Szczecin
25 - 23
PROTOKÓŁ
Kolejka 13

27/03/2019 - 14:30

KMAF-6
MKS KUSY Szczecin - ENERGA AZS POLITECHNIKA Koszal.
18 - 20
PROTOKÓŁ

Kluby

MKS KUSY I Szczecin
Narutowicza 17
70-240 Szczecin
klub@kusy.szczecin.pl
Opiekun
Karolina Bartoszek
MKS KUSY II Szczecin
Narutowicza 17
70-240 Szczecin
klub@kusy.szczecin.pl
Opiekun
Magdalena Michniewicz
MKS KUSY III Szczecin
Narutowicza 17
70-240 Szczecin
klub@kusy.szczecin.pl
Opiekun
Waldemar Śmietana
MKS KUSY IV Szczecin
Narutowicza 17
70-240 Szczecin
klub@kusy.szczecin.pl
Opiekun
Agnieszka Śmietana Bogacz
ENERGA AZS Politechnika I Koszalińska
Racławicka 15/17
75-620 Koszalin
azs@tu.koszalin.pl
Opiekun
Karolina Koszykowska
ENERGA AZS Politechnika II Koszalińska
Racławicka 15/17
75-620 Koszalin
azs@tu.koszalin.pl
Opiekun
Alina Sieniawska
ENERGA AZS Politechnika III Koszalińska
Racławicka 15/17
75-620 Koszalin
azs@tu.koszalin.pl
Opiekun
Marcin Majewski
ENERGA AZS Politechnika IV Koszalińska
Racławicka 15/17
75-620 Koszalin
azs@tu.koszalin.pl
Opiekun
Agnieszka Budzyńska
MKS CKS SMS Szczecin
Rydla 49
70-783 Szczecin
rydla@cks.szczecin.pl
Opiekun
Jarosław Szymaniak