Mistrzostwa Województwa o Puchar ZZPR dziewcząt klas 6

Już w nadchodzącą sobotę i niedzielę 11 – 12 maja w Sianowie odbędą się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego dziewcząt klas VI o Puchar ZZPR.

Wydarzeniem specjalnym tego turnieju będą  pokazowe  zajęcia szkoleniowe, które poprowadzą Leszek Krowicki, trener główny reprezentacji Polski kobiet oraz Adrian Struzik, asystent trenera kadry narodowej kobiet oraz trener główny reprezentacji Polski juniorek.
Organizatorem wydarzenia jest UKS Morski Sianów, Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Zachodniopomorski Związek Piłki Ręcznej.
Szczegółowy harmonogram Mistrzostw oraz terminy zajęć z udziałem zaproszonych gości prezentujemy poniżej. 

11.05 (sobota)
Godz. 8.30 (1-2) - UKS Morski – KU Politechnika II
Godz. 9.00 (3-4) - UKS Lider – KU Politechnika I
Godz. 9.30 (5-6 ) – MKS Kusy 51 – SP 59
Godz. 10.00 ( 7-8) - MKS Kusy 55 – CKS 23
Godz. 10.30 (1-4) - UKS Morski - KU Politechnika I
Godz. 11.00 (2-6) - KU Politechnika II – SP 59
Godz. 11.30 (3-8) - UKS Lider – CKS 23
Godz. 12.00 (5-7) - MKS Kusy 51 – MKS Kusy 55
Godz. 12.30 (1-6) – UKS Morski – SP 59
Godz. 13.00 (4-8) - KU Politechnika I – CKS 23
Godz. 13.30 (2-7) - KU Politechnika II - MKS Kusy 55
Godz. 14.00 (3-5) - UKS Lider - MKS Kusy 51
Godz. 14.30 (1-8) – UKS Morski – CKS 23
Godz. 15.00 (6-7) - SP 59 – MKS Kusy 55
Godz. 15.30 (4-5) - KU Politechnika I – MKS Kusy 51
Godz. 16.00 (2-3) - KU Politechnika II - UKS Lider
Godz. 16.30 (1-7) - UKS Morski – MKS Kusy 55
Godz. 17.00 (8-5) - CKS 23 – MKS Kusy 51
Godz. 17.30 (6-3) - SP 59 - UKS Lider
Godz. 18.00 (4-2) - KU Politechnika I - KU Politechnika II
Godz. 19:00 POKAZOWY TRENING Z UDZIAŁEM TRENERA KADRY SENIOREK LESZKA KROWICKIEGO, g
odz. 20:30 POKAZOWY TRENING Z UDZIAŁEM TRENERA KADRY JUNIOREK ADRIANA STRUZIKA

12.05 (niedziela)
Godz. 08:15 POKAZOWY TRENING Z UDZIAŁEM TRENERA KADRY SENIOREK LESZKA KROWICKIEGO godz. 09:45 POKAZOWY TRENING Z UDZIAŁEM TRENERA KADRY JUNIOREK ADRIANA STRUZIKA
Godz. 11.30 (1-5) - UKS Morski – MKS Kusy 51
Godz. 12.00 (7-3) - MKS Kusy 55 – UKS Lider
Godz. 12.30 (8-2) - CKS 23 - KU Politechnika II
Godz. 13.00 (6-4) - SP 59 - KU Politechnika I
Godz. 13.30 (1-3) - UKS Morski – UKS Lider
Godz. 14.00 (5-2) - MKS Kusy 51 - KU Politechnika II
Godz. 14.30 (7-4) - MKS Kusy 55 - KU Politechnika I
Godz. 15.00 (8-6) - CKS 23 – SP 59
Godz. 15:30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU, WRĘCZENIE NAGRÓD


KLASYFIKACJA PO I TURNIEJU
1. UKS LIDER Sławno 16 pkt. 
2. MKS KUSY 55 Szczecin 14 pkt. 
3. KU AZS POLITECHNIKA II Koszalińska 12 pkt. 
4. MKS KUSY 51 Szczecin 10 pkt. 
5. KU AZS POLITECHNIKA I Koszalińska 8 pkt. 
6. UKS MORSKI Sianów 6 pkt. 
7. SP 23 CKS SMS Szczecin 4 pkt. 
8. SP 59 Szczecin 2 pkt.
(punkty z I turnieju będą sumowane z punktami zdobytymi w II turnieju. Punkty w II turnieju naliczane są za każdy rozegrany mecz: - zwycięstwo w regulaminowym czasie 3 pkt. - zwycięstwo po rzutach karnych 2 pkt. - porażka po rzutach karnych 1 pkt. - porażka w regulaminowym czasie 0 pkt.)

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO I TURNIEJU :
1. Zuzanna Zimnicka (MKS KUSY 51 Szczecin) - 30 bramek 
2. Karolina Sadecka (KU AZS POLITECHNIKA II Koszalińska) -  17 bramek 
2. Zuzanna Ochocka (MKS KUSY 55 Szczecin) - 17 bramek 
4. Martyna Gajek (KU AZS POLITECHNIKA I Koszalińska) - 16 bramek 
4. Nikola Lewandowska (SP 59 Szczecin) - 16 bramek
6. Aleksandra Trawka (MKS KUSY 51 Szczecin) - 12 bramek
7. Dagmara Bajter (UKS LIDER Sławno) - 11 bramek 
7. Oliwia Maszkiewicz (MKS KUSY 55 Szczecin) - 11 bramek

Zdjęcia: