Seria powołań ZPRP

Związek Piłki Ręcznej w Polsce opublikował dziś listy z powołaniami dla kadrowiczów a na nich znalazło się sześciu reprezentantów klubów z naszego województwa. 

Do Młodzieżowej Kadry Narodowej Kobiet (ur.2000 r. i mł.) na konsultację szkoleniową w Warszawie (17-21.03) oraz turniej międzypaństwowy w Rumunii z udziałem reprezentacji gospodyń, Norwegii, Holandii i Polski powołane zostały dwie zawodniczki MKS Kusy Szczecin Julia Kokolus i Wiktoria Stefaniak.

Na specjalistyczną konsultację bramkarzy szkolenia centralnego, która odbędzie się w Płocku w dniach 24-27.03 powołanie otrzymał zawodnik Sandra Spa Pogoń Szczecin Marek Bartosik. 

Wysłane zostały powołania dla zawodniczek kadry narodowej juniorek w plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 15-17.03.2019 roku w Warszawie. Nominację otrzymała Klaudia Marzec z MKS Kusy Szczecin. 

ZPRP powołał również zawodniczki do kadry narodowej seniorek w plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 21-24.03.2019 roku w Spale. Powołanie otrzymała Natalia Krupa (SPR Pogoń Szczecin) oraz Paula Mazurek (Energa AZS Koszalin)

Gratulacje!