Spotkanie Zarządu ZZPR

W miniony poniedziałek odbyło się czwarte w tej kadencji posiedzenie Zarządu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Ręcznej.

W trakcie obrad ustalono szczegóły organizacyjne rozgrywek okręgowych na sezon 2019/2020 w kategoriach junior, junior młodszy i młodzik. W rozgrywkach w nowym sezonie udział weźmie zbliżona do roku poprzedniego ilość zespołów. Cieszą nowe ośrodki, które zgłosiły się do rywalizacji a więc Lider Sławno i Rega Bierzwnica. Szczegółowy podział drużyn na poszczególne ligi zostanie zaprezentowany już wkrótce po dopełnieniu ostatnich formalności.

Omówiono sprawy organizacyjne dotyczące kontynuacji rozgrywek okręgowych dla klas IV-VII, które zostały z dużym entuzjazmem przyjęte w minionym sezonie i będą miały swój dalszy ciąg.

Tematem dyskusji i dopracowania ostatnich szczegółów poddany został program Kursokonferencji Licencyjnej trenerów kat. „C”, którą Związek zorganizuje w dniach 31.08-01.09.

Na koniec członkowie Zarządu zatwierdzili Regulamin Rady Trenerów, a także omówiono plan pracy Kadr Wojewódzkich na sezon 2019/2020.

 

Zdjęcia: