Weekend z piłką ręczną

To będzie niezwykle emocjonujący weekend w zachodniopomorskim handballu, ruszamy już dziś, a kończymy ten maraton w niedzielę!

Jak mawia jeden z dziennikarz sportowych "Szanowni Państwo siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!" Nie inaczej będzie w nadchodzący weekend.

Na pierwszy plan wysuwa się konfrontacja SPR Pogoń Szczecin w europejskich pucharach. Szczecinianki zmierzą się w Portugalii w dwumeczu z Alavarium Loves Tiles. Mocno trzymamy kciuki za naszego jedynego przedstawiciela w europejskich pucharach. Jednocześnie zapraszamy do oglądania transmisji live z obu konfrontacji (linki do transmisji poniżej)

Druga z naszych żeńskich ekip Energa AZS Koszalin podejmie przed własną publicznością w szlagierowo zapowiadającym się pojedynku 20-krotnego Mistrza Polski MKS Perłę Lublin.

Walczący o utrzymanie w lidze zawodnicy Sandry Spa Pogoń Szczecin zmierzą się w Szczecinie z rewelacją rozgrywek i wiceliderem tabeli Górnikiem Zabrze.

Emocje sportowe najszybciej, bo już dziś tj. w piątek zaczną się w II lidze kobiet. UKS Morski Sianów rozegra najpierw dziś, a następnie w sobotę dwumecz z sąsiadem z ligowej tabeli Polonią Kępno.

W 1. lidze mężczyzn Gwardia Koszalin podejmie przed własną publicznością wyżej notowaną Stal Gorzów, zaś KPR Gryfino zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Grudziądz. Zarówno dla Gwardii jak i KPR zwycięstwa w tych konfrontacjach będą bardzo cenne. Za wszyskie nasze drużyny trzymamy kciuki !!! Poniżej szczegółowy rozkład spotkań:

 

1.02 (piątek)

2.liga kobiet

Godz. 18.30 Polonia Kępno - UKS Morski Sianów

 

2.02 (sobota)

Challeng Cup

Godz. 19.30: Alavarium Loves Tiles – SPR Pogoń Szczecin

Transmisja na żywo: TUTAJ

Superliga mężczyzn

Godz. 17.00: Sandra Spa Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Superliga kobiet

Godz. 17.00: Energa AZS Koszalin - MKS Lublin

2 liga mężczyzn

Godz. 17.00 MKS Grudziądz - KPR Gryfino

2 liga kobiet

Godz. 14.00: UKS Morski Sianów - Polonia Kępno

 

3.02 (niedziela)

Challeng Cup

Godz. 19.30: SPR Pogoń Szczecin - Alavarium Loves Tiles

Transmisja na żywo:TUTAJ

1 liga mężczyzn

Godz. 16.00: Gwardia Koszalin - Stal Gorzów