WEEKEND Z PIŁKĄ RĘCZNĄ

Pięc z siedmiu naszych drużyn przystąpi do kolejnych spotkań ligowych.

Handballowy weekend rozpocznie się w sobotę. W Superlidze mężczyzn Sandra Spa Pogoń Szczecin (12. miejsce w tabeli) podejmie o godzinie 18.00 w Netto Arenie szósty zespół ligi MMTS Kwidzyn. W pierwszym spotkaniu obu ekip w Kwidzynie lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 27:22.

W I lidze mężczyzn KSPR Gwardia Koszalin (7 miejsce) zagra przed własną publicznością z SMS ZPRP Gdańsk (4 miejsce w tabeli). Mecz ten pierwotnie miał się odbyć przed tygodniem, jednak został przełożony na nadchodzący weekend.

W II lidze mężczyzn KPR Gryfino (5.miejsce) podejmie MLKS Borowiaka Czersk (11 pozycja) i chociażby z pozycji w lidze zwycięstwo gospodarzy to obowiązek!

W II lidze kobiet piąta w tabeli Energa Politechnika Koszalińska na wyjeździe zagra z siódmą drużyną ligi MUKS Lider Świebodzin.

Dokończenie tej serii spotkań w wykonaniu naszych drużyn w niedzielę. Wówczas o godzinie 18.00 w hali przy ul. Twardowskiego SPR Pogoń Szczecin (5 miejsce) zmierzy się z MKS Piotrcovią (6 miejsce w tabeli).

Dwie nasze ekipy w nachodzący weekend mają pauzę. Zespół Energa AZS Koszalin zgodnie z terminarzem miał rozegrać spotkanie z Arką Gdynia, ale ta druga ekipa wycofała się z rozgrywek. Nie będzie również ligowej potyczki Morskiego Sianów, który mecz z KKS Polonia Kępno rozegrał awansem 2.lutego.

ROZKŁAD SPOTKAŃ

09.03 (sobota)

Superliga mężczyzn

Godz. 18.00: Sandra Spa Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn

I liga mężczyzn

Godz. 17.00: KSPR Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Gdańsk

II liga mężczyzn

Godz. 18.00: KPR Gryfino - MLKS Borowiak Czersk

II liga kobiet

Godz. 16.00: MUKS Lider Świebodzin - Energa Politechnika Koszalin

10.03 (niedziela)

Superliga kobiet

Godz. 18.00: SPR Pogoń Szczecin   MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

 

 

Zdjęcia: