Weekend z piłką ręczną

Tylko jeden nasz zespół zagra w nadchodzący weekend ligowy mecz przed własną publicznością, resztę czekają wyjazdowe potyczki.

W Superlidze mężczyzn Sandra Spa Pogoń Szczecin zajmująca 12. miejsce w ligowej tabeli zagra w sobotę 23 marca o godz. 18.15 na wyjeździe z Energa MKS Kalisz (11.miejsce)

W 1. lidze mężczyzn w niedzielę 24 marca KSPR Gwardię Koszalin (5 miejsce w tabeli) czeka daleka podróż do Olsztyna, gdzie zmierzy się z zajmującym szóste miejsce zespołem OKPR Warmia Energa Olsztyn. Początek spotkania o godzinie 16.

W 2. lidze mężczyzn KPR Gryfino jako jedyny nasz przedstawiciel w ten weekend zagra na własnym parkiecie. Gryfinianie zajmujący czwarte miejsce w tabeli podejmą dziewiątą ekipę KU AZS UKW Bydgoszcz w sobotę o godzinie 18.

Również w sobotę 23. marca w 2. lidze kobiet zajmująca dziewiątą lokatę ekipa UKS Morski Sianów zagra w stolicy Dolnego Śląska. O godz. 16.00 podopieczne Mariusza Dobrzenieckiego zmierzą się z  KS AZS AWF Handball-28 Wrocław (2 lokata)

Z kolei zajmujące trzecie miejsce Energa Politechnika Koszalin zagra na wyjeździe w niedzielę 24. marca o godzinie 15.00 z UKS Pantery Dopiewo.

Terminarz spotkań poniżej:

 

23. marca (sobota)

SUPERLIGA MĘŻCZYZN

Godz. 18.15: Energa MKS Kalisz - Sandra Spa Pogoń Szczecin

2 liga mężczyzn

Godz. 18.00: KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz

2 liga kobiet

Godz. 16.00: KS AZS AWF Handball-28 Wrocław - UKS Morski Sianów

 

24. marca (niedziela)

1 liga mężczyzn

Godz. 16.00: OKPR Warmia Energa Olsztyn - KSPR Gwardia Koszalin

2 liga kobiet

Godz. 15:00: UKS Pantery Dopiewo - Energa Politechnika Koszalin

 

Poniżej plakaty meczowe autorstwa gospodarzy spotkań.

Zdjęcia: