Gramy w Ręczną 2023- zapraszamy do kolejnej VII edycji projektu.

Szanowni Państwo,

Związek Piłki Ręcznej w Polsce przy współpracy i wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki od września 2023 roku uruchamia kolejną edycję ogólnopolskiego programu upowszechniającego piłkę ręczną wśród dzieci pod nazwą „Gramy w Ręczną”.

Na coroczną kontynuacje programu w szkołach podstawowych zapraszamy uczniów klas I-III, jak również nauczycieli wychowania fizycznego.

Program przewiduje włączenie 200 szkół z całej Polski i udział około 4 000 dzieci. Zajęcia dla dzieci jak co roku będą bezpłatne. W związku z powyższym będziemy wdzięczni za przesłanie niniejszej informacji do szkół podstawowych znajdujących się na terenie Państwa województwa o możliwości przystąpienia do programu.

Termin składania aplikacji mija 19 maja 2023 roku, a zajęcia będą odbywać się w okresie 01 września – 16 grudnia 2023 roku.

Dokumenty aplikacyjne dostępne do wypełnienia online na stronie www.gramywreczna.pl w zakładce Kontakt/Do pobrania. (https://www.gramywreczna.pl/formularz-zgloszeniowy/ )

W związku z dużym zainteresowaniem projektem Gramy w Ręczną informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. Listę zakwalifikowanych szkół umieścimy na stronie www.gramywreczna.pl

Serdecznie zapraszamy.

© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Cris