Mistrzowie Województwa Chłopców klas V

..w dniu wczorajszym w Gryfinie odbył się finałowy turniej o Mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego MARIO CUP 2023 chłopców klas V. Organizatorzy jak to zawsze w Gryfinie bywa, stanęli na najwyższym poziomie tak, aby nikomu niczego nie brakowało, a uczestnicy turnieju wyszli z niego zwycięsko. Nie zabrakło pięknych bramek, łez jak i uśmiechów na hali. Dopisali licznie przybyli kibice, z każdego miasta, w których to dzieci brały udział w tych zawodach. Zwycięsko w całym turnieju wyszła drużyna trenera Damiana Jurkiewicza – MKS KUSY 71 Szczecin – i jednocześnie została MISTRZEM WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO. Drugą lokatę zajęła drużyna gospodarzy PGE Junior KPR Gryfino, trzecią lokatę zajęła drużyna UKS Lider Sławno. Czwarte miejsce KSPR Gwardia Koszalin, piąte miejsce UMKS DĄBIE a szóstą lokatę, dzielnie walcząca drużyna bez trenera MKS Kusy 55 Szczecin (przy okazji dużo zdrówka trenerze życzymy).

Poniżej przedstawiamy Państwu pełną fotorelację z tego święta w Gryfinie, po minach naszych pociech widać zadowolenie, a nagrody wręczal im sam Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Ręcznej Pan Jakub Tarczykowski.Transmisję LIVE na naszym Facebooku z tego wydarzenia przeprowadzili działacze PGE KPR Gryfino, za którą to również serdecznie dziękujemy.

Wszystkim uczestnikom, trenerom, licznie przybyłym do Gryfina rodzicom no i organizatorom tego turnieju SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, do zobaczenia na rok 😉

Sponsorami MARIO CUP 2023 są:

PPHU MARIO Mariusz Weresiński

Góralki

Pomorze Zachodnie

© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Cris