Oldboys

OLDBOYS vel MASTERS zwykło się niemal w każdej dyscyplinie określać sportowców, którzy ukończyli 35 lat i z racji wieku nie rywalizują już na najwyższym poziomie. Zamiast tego wybierają rywalizację ze swoimi rówieśnikami w kategoriach wiekowych. Definicja ta pokazuje zatem, że uprawianie sportu nie zna pojęcia ograniczenia czasowego.


Na zaproszenie Skry Warszawa i Dzik Warszawa zawodniczki Pogoni Szczecin Masters udały się na turniej do Starych Babic. Trudy długiej podróży nie miały wpływu na formę naszych dziewczyn, które pokonały kolejno Olimp Grodków, Wilanowię Warszawa, DSS Toruń i Skrę Warszawa, zajmując tym samym 1 miejsce. Najlepszą zawodniczką turnieju została nasza Izzy Izabela Radzińska.


Sobota pod znakiem piłki ręcznej w Poznaniu. W turnieju zorganizowanym na świetnym poziomie przez Oldboys Grunwald, drużyna Pogoń Szczecin Masters zajęła drugie miejsce, wygrywając z Krajną Nakło, Olimpem Grodków, Amatorską Gdańsk i ulegając jedynie triumfatorkom turnieju SPR Jelenia Góra Masters. MVP turnieju uznano naszą zawodniczkę Monikę Jarnuczak. Brawo dziewczyny!


Handball Nowogard uczestniczył w silnie obsadzonym turnieju Masters w Grodkowie zajmując VIII miejsce.


Srebro Pogoni Szczecin Masters na Mistrzostwach Polski w 2022 roku !!!

© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Cris