..tym razem się nie udało awansować naszym młodziczkom :)

..w miniony weekend w malowniczym Karpaczu nasza drużyna reprezentacji młodziczek (ur. 2009 r. i mł.) rozegrała Eliminację Wojewódzkie do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Ręcznej. Podopieczne trenerki Agnieszki Biernackiej, która na tym turnieju wspomagała się utalentowanymi trenerami z naszego regionu: Moniką Głowińską oraz Robertem Karbownikiem – trafiły na bardzo silną grupę, w której uczestniczyły drużyny województw takich jak: Pomorskie, Opolskie czy też gospodarzy Dolnośląskie.

„Nasze dziewczyny” dzielnie walczyły cały turniej, niestety w pierwszym meczu uległy drużynie z Pomorskiego 25:13, w drugim gospodarzom Dolnośląskiemu 27:21, gdzie w ostatnim meczu wygrały z Opolskim 22:18. Tym razem nie udało się wywalczyć awansu do Finału, ale jesteśmy wręcz przekonani, że na następnych Eliminacjach z doświadczeniem, jakie nabrały nasze zawodniczki, będzie zdecydowanie lepiej.

Na ogromne wyróżnienie zasługuje cała drużyna naszych dziewcząt, ale najwięcej bramek zdobyła dla nas WEINBERGER MARTYNA z liczbą 12, oraz PRZYBYŁ DARIA z liczbą 10 bramek na cały  turniej.

Drogie Panie, w imieniu Zachodniopomorskiego Zarządu Piłki Ręcznej jak i jego Prezesa Jakuba Traczykowskiego, Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszego Związku na arenie narodowej, dziękujemy za wkład jak i poświęcenie wszystkim uczestniczącym zawodniczkom, trenerom jak i waszym opiekunom, jesteśmy wręcz przekonani, że na wasze olbrzymie sukcesy jeszcze przyjdzie czas, a teraz życzmy powodzenia w rozwoju dalszej kariery sportowej 😊

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Cris