Rozgrywki

ZGŁOSZENIA

ZGŁOSZENIA ZESPOŁÓW DO ROZGRYWEK SEZONU 2021/2022

(terminarze rozgrywek prześle do klubów KGiD odrębnym Komunikatem)

MŁODZICZKI

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA I - Alina Sieniawska

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA II - Agnieszka Budzińska

UKS Dębno - Tomasz Zięciak

UKS Jedność Koszalin - Marcin Majewski

UKS Znicz Dobrzany - Marcin Narkun

MKS KUSY SZCZECIN - Karolina Bratoszek/Agnieszka Śmietana-Bogacz

MŁODZICY

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA - Dariusz Dworaczyk

KPR Gryfino - Katarzyna Duran

MKS CKS-SMS SZCZECIN - Wojciech Szymaniak

MKS KUSY I SZCZECIN - Adam Skrobuk/Karolina Bartoszek

MKS KUSY II SZCZECIN - Janusz Koczan

KSPR GWARDIA I KOSZALIN -  Joanna Kraszewska

KSPR GWARDIA II KOSZALIN - Iwona Lejewska

UKS Olimpia Drawianka Banie - Piotr Kejs/Robert Kowalewski

JUNIORKI MŁODSZE

MKS CKS-SMS  SZCZECIN - Izabela Franczak

MKS KUSY  SZCZECIN - Waldemar Śmietana

UKS MORSKI SIANÓW - Mariusz Dobrzeniecki

UKS LIDER SŁAWNO - Szymon Biegajski

JUNIORZY MŁODSI

MKS CKS-SMS SZCZECIN - Mieczysław Zart

MKS KUSY  SZCZECIN - Damian Jurkiewicz

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA - Dariusz Dworaczyk

KPR GRYFINO - Grzegorz Gniazdowski

JUNIORKI

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA - Iwona Cywińska

MKS CKS-SMS  SZCZECIN - Oliwia Dorawa

MKS KUSY I SZCZECIN - Magdalena Michniewicz

MKS KUSY II SZCZECIN - Waldemar Śmietana

JUNIORZY

MKS CKS-SMS SZCZECIN - Artur Rykaczewski

MKS KUSY I SZCZECIN - Robert Karbownik

MKS KUSY II SZCZECIN - Bartosz Jurkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

ARCHIWUM ROZGRYWEK ZZPR:

ZESPOŁÓW DO ROZGRYWEK SEZONU 2020/2021

(terminarze rozgrywek dostępne będą wkrótce)

MŁODZICZKI

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA I - Eleonora Pacewicz

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA II - Dariusz Dworaczyk

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA III - Dariusz Dworaczyk

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA IV - Agnieszka Budzińska

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA V - Alina Sieniewska

UKS MORSKI SIANÓW - Mariusz Dobrzeniecki

UKS LIDER SŁAWNO - Szymon Biegajski

MKS CKS-SMS SZCZECIN - Wojciech Szymaniak

MKS KUSY I SZCZECIN - Waldemar Śmietana

KUSY II SZCZECIN - Wioletta Bergiel

MŁODZICY

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA - Joanna Dworaczyk

UKS LIDER SŁAWNO - Szymon Biegajski

MKS CKS-SMS SZCZECIN - Wojciech Szymaniak

MKS KUSY I SZCZECIN - Jerzy Zawada

MKS KUSY II SZCZECIN - Damiam Jurkiewicz

KSPR GWARDIA I KOSZALIN - Mieszko Bazyliński

KSPR GWARDIA II KOSZALIN - Mikołaj Kaniewski

KSPR GWARDIA III KOSZALIN - Joanna Kraszewska

KPR BLEJKAN GRYFINO - Grzegorz Gniazdowski

JUNIORKI MŁODSZE

KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA - Iwona Cywińska

MKS CKS-SMS I SZCZECIN - Oliwia Dorawa

MKS CKS-SMS II SZCZECIN - Izabela Franczak

MKS KUSY I SZCZECIN - Magdalena Michniewicz

MKS KUSY II SZCZECIN - Waldemar Śmietana

UKS MORSKI SIANÓW - Mariusz Dobrzeniecki

JUNIORZY MŁODSI

MKS CKS-SMS SZCZECIN - Mieczysław Zart

MKS KUSY I SZCZECIN - Bartosz Jurkiewicz

MKS KUSY II SZCZECIN - Damian Jurkiewicz

JUNIORKI

MKS CKS-SMS I SZCZECIN - Izabela Franczak

MKS CKS-SMS II SZCZECIN - Izabela Franczak

MKS KUSY SZCZECIN - Magdalena Michniewicz

JUNIORZY

MKS CKS-SMS SZCZECIN - Artur Rykaczewski

MKS KUSY I SZCZECIN - Bartosz Jurkiewicz

MKS KUSY II SZCZECIN - Robert Karbownik

 

 

 

 

SEZON 2018/19

MŁODZICZKI:

1. MKS CKS-SMS SZCZECIN trenerzy: Oliwia Dorawa, Jarosław Szymaniak –  1/8 MP (Wilczyska)

2. ENERGA AZS POLITECHNIKA KOSZALIN trenerzy: Katarzyna Koszykowska, Marcin Majewski – 1/8 MP (Legnica)

3. MKS Kusy I Szczecin
4. MKS Kusy II Szczecin
5. Energa AZS Politechnika Koszalińska II
6. Energa AZS Politechnika Koszalińska III
7. MKS Kusy III Szczecin
8. MKS Kusy IV Szczecin
9. Energa AZS Politechnika Koszalińska IV

 

MŁODZICY:

1. MKS KUSY SZCZECIN trenerzy: Adam Skrobuk i Damian Jurkiewicz – 1/8 MP (Tarnów)

2. KSPR GWARDIA KOSZALIN trener: Mieszko Bazyliński – 1/16 MP (Oborniki Wielkopolskie)

3. MKS Kusy III Szczecin
4. MKS Kusy II Szczecin

 

JUNIORKI MŁODSZE:

1. ENERGA AZS POLIECHNIKA KOSZALIN trener: Waldemar Szafulski – 1/16 MP (Legnica)

2. MKS KUSY SZCZECIN trener: Magdalena Michniewicz – 1/8 MP (Lublin)

3. MKS Kusy II Szczecin
4. MKS CKS-SMS Szczecin

 

JUNIORZY MŁODSI:

1. MKS KUSY SZCZECIN trener: Dorota Terczyńska – 1/16 MP (Szczecin)

2. GWARDIA KOSZALIN trener: Andrzej Wąsowicz – 1/16 MP (Gorzów Wlkp.)

3. MKS Kusy III Szczecin
4. MKS Kusy II Szczecin
5. MKS CKS-SMS Szczecin
6. KPR Gryfino

 

JUNIORKI:

1. UKS MORSKI SIANÓW trener: Mariusz Dobrzeniecki - 1/16 MP (Sianów)

2. MKS KUSY SZCZECIN trener: Magdalena Michniewicz – 1/16 MP (Kwidzyn)

3. MKS CKS-SMS Szczecin

 

JUNIORZY:

1. MKS CKS SMS SZCZECIN trener: Mieczysław Zart – 1/8 MP (Płock)

2. MKS KUSY SZCZECIN trenerzy: Dorota Terczyńska, Bartosz Jurkiewicz – 1/16 MP (Legnica)

3. MKS Kusy II Szczecin

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY:

6. DZIEWCZĘTA

9-12 CHŁOPCY

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO O PUCHAR ZZPR:

IV Klasa

Dziewczęta
1. SP Dobrzany
2. UKS Dębno
3. Drawianka Drawno
4. UKS Opty Mielno
5. SP 23 CKS-SMS Szczecin
6. SP 59 Szczecin
7. UKS Jedność Koszalin
8. MKS Kusy 51 Szczecin
9. Energa AZS Politechnika Koszalińska III

Chłopcy
1. Drawianka Drawno
2. MKS Kusy 55 Szczecin
3. SP 23 CKS-SMS Szczecin
4. SP 59 Szczecin

V Klasa
Dziewczęta
1. Energa AZS Politechnika Koszalińska II
2. Energa AZS Politechnika Koszalińska I
3. Drawianka Drawno
4. UKS Dębno
5. MKS Kusy 51 Szczecin
6. Energa AZS Politechnika Koszalińska IV
7. MKS Kusy 55 Szczecin
8. SP 23 CKS-SMS Szczecin
9. Energa AZS Politechnika Koszalińska III

Chłopcy
1. Drawianka Drawno
2. UKS Olimpia Banie
3. KU AZS Politechnika Koszalińska
4. SP 23 CKS-SMS Szczecin

VI Klasa
Dziewczęta
1. UKS Lider Sławno
2. MKS Kusy 55 Szczecin
3. Energa AZS Politechnika Koszalińska II
4. MKS Kusy 51 Szczecin
5. UKS Morski Sianów
6. Energa AZS Politechnika Koszalińska I
7. SP 23 CKS-SMS Szczecin
8. SP 59 Szczecin

Chłopcy
1. MKS Kusy 55 Szczecin
2. MKS Kusy 71 Szczecin
3. UKS Jedyneczka Nowogard
4. UKS Lider Sławno
5. Energa AZS Politechnika Koszalińska I
6. SP 59 Szczecin
7. KPR Gryfino
8. SP 23 CKS-SMS Szczecin

VII Klasa
Dziewczęta
1. MKS Kusy 55 Szczecin
2. MKS Kusy 51 Szczecin
3. Energa AZS Politechnika Koszalińska I
4. UKS Morski Sianów
5. UKS Opty Mielno
6. UKS Rega Bierzwnica

Chłopcy
1. MKS Kusy 16 Szczecin
2. MKS Kusy 55 Szczecin
3. UKS 18 Koszalin
4. SP 23 CKS-SMS Szczecin